Yaşam alanlarınızı yeniliyoruz

Ev yada işyerinize gelip keşif yapalım ve mimari olarak projelendirelim. Planlama bütçenize uygun bir öneride bulunalım ve onay alalım

Bize Ulaşın

  • Adres Aşıkveysel mah. Süleyman Demirel Cad. Sunflower AVM no:25 Esenkent Esenyurt İSTANBUL
  • Tel0212 672 43 06
  • Emailinfo@erdagyapi.com

Şirket Hakkında

İnşaat ve Dekorasyonda 30 yıllık tecrübe...

Amaç; Doğru bilgi, yüksek kalite, düşük maliyet, geniş ekipman ve donanım ile en kısa zamanda en kaliteli işi yapmaktır.

Kurucumuz Metin ERDAĞ, 1981 yılından itibaren bu sektörde çalışmıştır. sektörde bir çok resmi ve özel kuruma, bitirdiğimiz işlerin tecrübesi, birikimi ve müşteri memnuniyeti, bizi kurumsallaşmaya götürmüş ve 2011 yılında Erdağ Yapı Dekorasyon İnşaat ve Bilişim Tic Ltd. Şti. kurulmuştur.

Bu tarih itibari ile yapılan endüstriyel yapılar, yönetim binaları, özel villa ve konutlar, showroom ve servis binaları, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri ile tecrübelerimiz perçinleşmiş ve geniş çaplı bir portföy oluşturulmuştur.

Bunun yanında dünyanın seçkin marka duvar kağıtlarının proje satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Erdeco Dekorasyon Mağaza Showroom da binlerce özellikli trend duvar kağıtları sergilenmektedir.

Dünyada hızla değişen dekorasyon modasını takip ediyoruz. Görsel olarak eskitme dekoratif italyan boyalarını şekillendirerek mekanlarınıza, projelerinize zengin duruş ve değer katıyoruz.  Dekoratif boyalar sektöründe Türkiyede öncü firmalar arasında olup dünya markalarının satış ve uygulamasını mağazamızda yapmaktayız.

Bu nedenle Erdağ Yapı güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.